Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Individuálna poradňa

HAPPY DOG má vlastný tím expertov na výživu domácich zvierat, zložený zo špecializovaných veterinárnych lekárov (veterinárnych dietetikov) a skúsených chovateľov.

Servisný HAPPY DOG tím je Vám k dispozícii pre všetky otázky súvisiace so zdravou modernou výživou psov. Na svoje otázky môžete čerpať odpovede z už publikovaných odborných informácií v sekcii Aktuálne témy, alebo v sekcii Zdravie a výživa, alebo aj v sekcii Svet šteniat.

Ak v týchto sekciách na svoj špecifický problém nenájdete uspokojivú odpoveď, môžete použiť tento všoobecný formulár pre Individuálnu poradňu. Tu vyplňte základné informácie o Vašom psovi a popíšte stručne a výstižne jeho problém. Po odoslaní formulára a spracovaní Vašej otázky obdržíte kvalifikovanú odpoveď na Vami uvedenú e-mailovú adresu.

Ak si nevystačíte s týmto formulárom, môžete svoje špecifické otázky smerovať na poradňu priamo formou e-mailu. Tu Vám je k dispozícii náš veterinárny lekár MVDr. Juraj Benčík, ktorý má dlhročné skúsenosti v oblasti veterinárnej dietetiky a takisto aj chovateľské skúsenosti z vlastnej chovateľskej praxe. Svoje špeciálne otázky ohľadom výživy Vášho psa píšte priamo na adresu poradna@happydog.cz


položky označené * sú povinné

mužské ženské
áno nie
dobrý jedlík chúlostivý jedlík

Pan Paní
súkromná osoba chovatel
h_captcha
« predchádzajúce krok « predchádzajúce krok ďalší krok » ďalší krok »
Vyhľadávanie