Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Reklamná spolupráca - S HAPPY DOGom za úspechom!

Vážení chovatelia a kynológovia,

teší nás Váš záujem o poctivú bavorskú kvalitu a jedinečnú koncepciu zdravej výživy Happy Dog.

Ak kŕmite svojich psov (alebo o tom uvažujete) s krmivami Happy Dog a ste spokojní s ich kvalitou a s našim servisom, môžeme našu spoluprácu rozšíriť aj o reklamné aktivity. Budeme radi, ak si svoje chovateľské alebo športové úspechy nenecháte pre seba. Uvítame, keď budete svoju spokojnosť šíriť medzi ďaľších chovateľov a kynológov a budete robiť značke Happy Dog dobrú reklamu.

U nás za svoje nákupy získate reklamný bonus navyše! A k tomu získate zadarmo ešte odborné veterinárne a chovateľské poradenstvo a samozrejme aj atraktívne cenové podmienky pre nákup krmív Happy Dog. Môžete sa tiež zaradiť do galérie Happy Dog úspešných chovateľov, kde prezentujeme spokojné chovateľské stanice a aktívnych kynológov, ktorí svojich psov kŕmia s krmivami Happy Dog.

Stačí s nami uzatvoriť ročnú reklamnú zmluvu a získate zadarmo kvalitné športové odevy Happy Dog. V ponuke je tréningová súprava, tréningová vesta, tričko, čapica a ďaľšie reklamné predmety. Druh a množstvo získaných odevov pritom záleží len na Vás. Vychádza z objemu Vášho odberu krmív po dobu jedného roka reklamnej spolupráce a výške Vášho zmluvného záväzku. Reklamné odevy Vám pritom poskytneme hneď na začiatku našej reklamnej spolupráce po podpise reklamnej zmluvy. Tak, aby ste mohli úspešne plniť našu reklamnú zmluvu a značke Happy Dog robiť dobrú reklamu na výstavách, kynologických súťažiach a cvičiskách.

Spolupráca s nami sa Vám naozaj vyplatí!


Neváhajte a kontaktujte nás! Zaregistrujte sa na stránke Registrácia chovateľskej stanice.
Alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie:
tel: +420 737 245 661, e-mail:  info@happydog.cz


Radi Vám poskytneme bližšie informácie a pošleme seriózny návrh reklamnej spolupráce.

Váš Happy Dog tím.

Vyhľadávanie