Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Pre naše receptúry využívame biologickú pestrosť zdrojov živočíšnych bielkovín - či už mäso, ryby alebo hydinu.

Výsledkom je obzvlášť vyvážené krmivo, bohaté na veľmi akostné proteíny a aminokyseliny. Pri každodennom podávaní krmiva Happy Dog tak celkom prirodzenou cestou vylúčite jednostranný prísun bielkovín.

Psom s veľmi citlivým trávením Happy Dog poskytuje ideálnu stráviteľnosť prostredníctvom krmív Supreme, napr. Africa, Canada, Neuseeland a Karibik, ktoré majú iba ľahko stráviteľné zdroje proteínov.

Všestranné zdroje bílkovin
Pestrosť zdrojov živočíšnych bielkovín

Veľmi kvalitné proteíny.

 

Základom zdravej výživy psov nie je iba čerstvé mäso. Pre optimálnu a druhu zodpovedajúcu podporu látkovej výmeny sú nenahraditeľné prírodné produkty, ktoré majú zdraviu prospešné vlastnosti. Happy Dog Natural Life Concept® je kombináciou takýchto prísad. Vďaka nemu bude Váš pes zásobený všetkým, z čoho jeho organizmus celkovo profituje – od pevného imunitného systému až po zdravú kožu.Striedmy obsah energie

Pes nie je žiadny vlk! Vlk vo voľnej prírode urazí denne vzdialenosť až 50 km. Takže jeho potreba energie je preto výrazne vyššia ako u psa.
Preto dbáme na:

  • striedmy prísun energie  - skrz nižší obsah tuku a bielkovín
  • prevenciu civilizačných chorôb, ako je obezita, kĺbové obtiaže, atď. - skrz zníženie obsahu energie
  • zaopatrenie, ktoré odpovedá skutočným potrebám - jednoducho skrz dávkovanie

 

U stredných a veľkých plemien psov sa potreba bielkovín a energie vo fáze šteňaťa líši od potrieb vo fáze mladého psa. Aby sme podporili správny rast, odpovedajúci veku a skutočným potrebám, vyvinuli sme našu vlastnú Happy Dog 2-fázovú koncepciu výživy.

Ďaľšie výhody:

  • Optimálny obsah vápnika a fosfora
  • Bez použitia rastlinných bielkovinových náhradiek (napr. sója)
  • Suché krmivo z tých najakostnejších proteínových surovín s garanciou pôvodu
  • Zmysluplná kombinácie všetkých nevyhnutných mikroživín
Vyrobené v Nemecku
Vyrobené v Nemecku

Vyrábame výhradne v našom rodinnom podniku..

Najlepšie suroviny
Najlepšie suroviny

Používame najkvalitnejšie suroviny a prísady od domácich farmárov..

Čo telo potrebuje
Čo telo potrebuje

Garantujeme Vám tú najlepšiu možnú stráviteľnosť (až 90%)..

Natural Life Concept®
Natural Life Concept®

Už z princípu u našich receptúr usilujeme o prirodzenú a druhu odpovedajúcu pestrosť surovín..

Veľmi kvalitné zdroje bielkovín
Veľmi kvalitné zdroje bielkovín

Proteíny pochádzajú z čerstvého mäsa porazených zvierat..

Bez sóje
Bez sóje

Zriekame sa používania sóje..

Prirodzenosť dotiahnutá do konca
Prirodzenosť dotiahnutá do konca

Odmietame umelé farbivá, arómy a konzervačné látky, ako aj geneticky upravené suroviny..

Žiadne pokusy na zvieratách
Žiadne pokusy na zvieratách

Odmietame pokusy na zvieratách..

Prísne kontroly kvality
Prísne kontroly kvality

Veľmi prísne, nezávislé kontroly Vám garantujú kvalitu na najvyššej úrovni..

Milý priateľu psov!

Naša rodina vyrába v bavorskom meste Wehringen už po tri generácie kvalitné krmivo pre psov. Milujeme psov a s tým je spojená naša snaha o optimálne krmivo. A preto sme vyvinuli jedinečné receptúry pre zdravie a vitalitu Vašich psov.

Čo je na nich zvláštne: starostlivo zladená pestrosť rýdzo prírodných ingrediencií. Dávame prednosť surovinám od domácich farmárov, a tak sa môžeme osobne zaručiť za bezpečný pôvod všetkých zložiek nášho krmiva. V našich produktoch používame iba kvalitné bielkoviny kombinované s cennými vlastnosťami byliniek a ovocia.

Happy Dog preto ponúka presne také krmivo, aké Váš pes potrebuje. Pre každú veľkosť, pre každú potrebu a pre každý vek - od šteňaťa až po seniora.

Spoľahnite sa, že s Happy Dogom kŕmite najlepšiu kvalitu „Made in Germany“.

Za to Vám ručím svojim menom!

Srdečne Váš Georg Müller,
majiteľ a obchodný riaditeľ

Rovnako ako u ľudí, tak aj u psov závisí ich zdravie, radosť zo života a dobrý stav vo veľkej miere na potrave, ktorú denne prijímajú. Pre vyváženú a zdravú výživu Vašich psov odporúčame veľmi kvalitné suché kompletné krmivá.

Suché krmivá sú zdravšie, efektívnejšie a lacnejšie! Najdôležitejšie fakty, ktoré hovoria v prospech suchých krmív:

Pestrosť receptúr

Je jedno, či je pes mladý či starý, štíhly či zavalitý, aktívny športovec alebo lenivý pohodár, obrí či trpaslíčí, "všežravec či veľmi citlivý jedák. Suché granulované krmivá ponúkajú veľmi pestrú paletu všemožných receptúr. A vďaka tomu sa môže výživa napasovať na individuálne požiadavky každého psa.

Zubná starostlivosť

Suché krmivo má veľký význam pre zubnú starostlivosť a posilňovanie chrupu. Kúsanie chrumkavých granúl zabraňuje tvorbe zubného kameňa a tým aj zápachu z úst. Kŕmenie prevažne lacnými vlhkými krmivami často so sebou prináša silný pach tela a zápach z úst.

Deklarácia zdroja bielkovín

U veľmi kvalitných suchých krmív býva zdroj bielkovín deklarovaný jednoznačne. Inak je to u mäsových konzerv, pretože aj u veľmi kvalitných produktov stojí v zložení iba "mäso a vedľajšie živočíšna produkty".

Menšia dávka krmiva – menšie množstvo trusu

U suchých krmív je omnoho vyšší percentuálny obsah bielkovín a tukov, a preto je treba iba menšie množstvo krmiva. Menšia každodenná dávka krmiva a extrémne vysoká stráviteľnosť krmív HAPPY DOG Supreme vedie k výrazne nižšiemu objemu trusu ako pri kŕmení konzervami.

Odpad

Priemerne veľký pes (cca 30 kg) spotrebuje 1 - 2 veľké mäsové konzervy denne. Po otvorení sa plechovky musia čistiť a odpad likvidovať, a to až 60 krát za mesiac! V porovnaní s tým potrebujete len jedno veľké balenie suchého krmiva HAPPY DOG. Tak vznikne mesačne asi o 8 kg obalového odpadu menej ako u potravy v konzervách.

Váha

Masačne vláčite domov „iba“ 1 x 15 kg suchého krmiva namiesto cca. 75 kg konzervovaných krmív. Hmotnosť nákupu je teda o 60 kg menšia!

Cena

Prepočítané na deň vychádza suché krmivo takmer vždy priaznivejšie ako kompletné vlhké krmivo. Tak napríklad priemerný pes vážiaci 30 kg potrebuje mesačne iba jedno veľké balenie suchého krmiva HAPPY DOG.

 

Vyhľadávanie